Kaip pirkti?

Užsakymo suformavimas

 

1. Rinkitės iš katalogo Jus dominančias prekes ir dėkite jas į pirkinių krepšelį, spausdami „Į krepšelį“.

2. „Prekių krepšelio“ skiltyje matysite Jūsų išsirinktas prekes, mokesčius, nuolaidas. Čia galėsite redaguoti užsakymą, keičiant prekių kiekį arba pritaikant nuolaidą.

3. Kitas žingsnis – nurodykite prekės pristatymo adresą.

4. Užpildykite kontaktinę informaciją.

5. Perskaitykite el. parduotuvės nuostatas ir sąlygas. Patvirtinkite užsakymą spausdami „Išsiųsti užsakymą ir apmokėti“.

6. Jūsų užsakymas suformuotas. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus apmokėjimą.

 

Asmens duomenų apsauga

 

ApsaugotiNamai.lt neperduoda (išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka) Pirkėjo asmens duomenų jokioms trečiosioms šalims, išskyrus prie pirkimo-pardavimo sutarties vykdymo prisidedančius asmenis, kuriems šie duomenys yra būtini sėkmingam sutarties įvykdymui.

 

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

 

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs internetinėje parduotuvėje suformuojate prekių krepšelį, nurodote pristatymo adresą arba parduotuvę kurioje atsiimsite prekę, ir užsakote prekes.

Prieš sudarant sutartį prašome Jūsų susipažinti su el. parduotuvės nuostatomis ir sąlygomis ir savo sutikimą su jomis patvirtinti pažymint varnele prie teiginio „Aš sutinku su el. parduotuvės Nuostatomis ir sąlygomis“.