Prietaisas nuo kenkėjų

Aprašymas:

Su šiuo prietaisu Jums nereikės dėti jokių pastangų nemalonioms kenkėjų atsikratymo procedūroms – tiesiog įkiškite prietaisą į rozetę ir jis pradeda veikti! Prietaiso skleidžiami elektriniai impulsai privers graužikus ir kenkėjus bėgti lauk.

Prietaiso savybės: 

  • Jis atbaido tokius įvairius kenkėjus kaip pelės, žiurkės, skruzdėlės ir pan;
  • Nekenkia naminiams gyvūnams, šunims, katėms, papūgoms, ropliams;
  • Neskleidžia nemalonaus kvapo ir nereikia naudoti jokių chemikalų;
  • Naktį neužkliūsite už prietaiso, nes jis turi šviečiančią LED lemputę;
  • Lengva naudoti - tiesiog įjunkite į elektros lizdą.

Šis prietaisas efektyviai ir greitai apsaugos Jūsų namus nuo graužikų, tarakonų, skruzdžių, musių, uodų ir kitų kenkėjų!

Prietaisas skirtas naudoti vidutinio dydžio namuose, didesniuose nei 60 kv.m namuose naudokite 2 ir daugiau prietaisų 2-3 savaites.
Šis kenkėjų atbaidymo prietaisas skleidžia labai aukšto dažnio ir intensyvumo garsą. Žmonės šių garsų negirdi, tačiau juos puikiai gali girdėti graužikai ir didžioji dalis vabzdžių. Negalėsite juo naudotis tik tuo atveju, jei namuose auginami žiurkėnai, naminės pelės, tarantulai.

Šis prietaisas efektyviai ir greitai apsaugos Jūsų namus nuo įvairių graužikų ir kitų kenkėjų!

Instrukcija: Žalia prietaiso lemputė parodo, kad prietaisas veikia, o raudona - skleidžiami elektroimpulsai. Mėlyna prietaiso lemputė yra naktinė - ją galima užsidegti naktį, kad apšviestų tam tikrą plotą. Pastoviai jos įjungtos laikyti nereikia.

Kaina: 17.99 €

Sena kaina: 20.26 €

Loading Pridedama...
Užsisakykite telefonu:

8 622 33 480

Darbo laikas I-V 10:00-18:00

Prekės identifikatorius: #261